- Gratis wifi
- Parkeren
- Airconditioning



1 / 48
Je rijdt in slechts 13 mijl naar de Eurotunnel-terminal voor je reis over het Kanaal.
Kom tot rust in een accommodatie met klimaatbeheersing, standaardbedden en een eigen badkamer.
Je dient bij aankomst je kentekenplaat te registreren om mogelijke parkeerboetes te voorkomen.
Je kunt bij het receptieteam terecht voor hulp bij kamerverzoeken, lokale aanbevelingen of ondersteuning bij het inchecken.
Je hebt toegang tot diverse restaurants, een bioscoop en winkels in het nabijgelegen Eureka Leisure Park.
Bepaalde delen van het hotel en de kamers vertonen tekenen van slijtage, waaronder verouderd meubilair en onderhoudsbehoeften aan de buitenzijde.
In sommige kamers kun je geluidshinder ervaren door de nabijheid van de drukke M20-snelweg en lokale wegen.
Ashford heeft 4 hotels van Premier Inn, waaronder deze.
Prijzen voor hotels van Premier Inn in Ashford variëren gewoonlijk van € 0 tot € 0 per nacht, gebaseerd op prijsprognoses.
Dit hotel is een praktische en gastvrije tussenstop voor budgetreizigers, sightseers en mensen die aan een reis met de Eurotunnel of de Dover ferry beginnen. De uitstekende locatie biedt goede toegang tot belangrijke vervoersverbindingen en een nabijgelegen retailpark en designer outlet mall. Het meest geprezen kenmerk van het hotel zijn de uitzonderlijk comfortabele bedden en zachte kussens, die zorgen voor een goede nachtrust. Gasten prijzen consequent het vriendelijke en efficiënte receptieteam en het gevarieerde ontbijtbuffet, dat zowel continentale als volledige Engelse opties omvat. Voor een rustigere ervaring kunnen gasten een kamer aanvragen die niet aan de hoofdweg ligt.
Eureka Leisure Park, Rutherford Road, Ashford, TN254BN, Verenigd Koninkrijk
Eureka Leisure Park, Rutherford Road, Ashford, TN254BN, Verenigd Koninkrijk
Nee, Premier Inn Ashford (Eureka Leisure Park) hotel heeft geen zwembad.
Nee, bij Premier Inn Ashford (Eureka Leisure Park) hotel zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Premier Inn Ashford (Eureka Leisure Park) hotel heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.
Premier Inn Ashford (Eureka Leisure Park) hotel bevindt zich op Eureka Leisure Park, Rutherford Road, TN254BN, Ashford, Verenigd Koninkrijk.
In de buurt van Premier Inn Ashford (Eureka Leisure Park) hotel liggen de volgende populaire attracties: Bodiam Castle, Dover Priory Station, Brands Hatch, Port Dover, White Cliffs of Dover, Leeds Castle, Whitstable Seafront, Eurotunnel.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.