- Gratis wifi
- Zwembad
- Wellness



1 / 99
Geniet van het panoramische uitzicht op de Middellandse Zee en de berg Babadag vanaf de locatie van het resort op de heuvel.
Proef internationale gerechten in het eigen buffetrestaurant Shine, of kies voor de à-la-carterestaurants met Chinese en Indiase specialiteiten.
Het resort is tegen een heuvel gebouwd, waardoor je rekening moet houden met het gebruik van vele trappen om bepaalde accommodatieblokken te bereiken.
Maak gebruik van het fitnesscentrum en kom tot rust met traditionele Turkse baden, een sauna en diverse massagebehandelingen.
Neem deel aan de dagelijkse activiteiten en avondshows die door het enthousiaste animatieteam in het hele resort worden verzorgd.
Het liftsysteem van het resort kampt regelmatig met technische defecten en een trage werking, wat de toegankelijkheid voor gasten die slecht ter been zijn kan beperken.
De internetverbinding in de accommodatie is volgens gasten onbetrouwbaar, met frequente uitval in de kamers.
Het 5-sterren Orka Sunlife Resort Hotel and Aquapark is gelegen op een heuvel in het natuurpark Ölüdeniz en biedt een panoramisch uitzicht op de bergen en de zee. Gasten hebben gratis toegang tot Orka World Aquapark en kunnen gebruikmaken van een directe pendeldienst naar het strand van Ölüdeniz. Het resort beschikt over luxe kamers, waarvan sommige zijn voorzien van een privézwembad of jacuzzi, en diverse internationale eetgelegenheden, waaronder Chinese en Indiase restaurants. Een uitgebreide spa biedt een Turks bad, een sauna en massageservices. Het hotel heeft een beoordelingsscore van 8,5 op basis van meer dan 5.000 beoordelingen, waarbij gasten vooral de activiteiten, de spa en de sfeer positief benadrukken.
Dit hotel is een levendige plek, perfect voor gezinnen en sightseers die zowel ontspanning als avontuur zoeken. Het heeft een prachtige ligging in de bergen, met een adembenemend uitzicht op Ölüdeniz en de omringende natuur. Het hoogtepunt voor gasten is de gratis toegang tot een groter aquapark buiten het terrein, compleet met een handige pendeldienst. Gasten prijzen consequent de uitstekende service van het animatie-, bedienings- en barpersoneel, naast de enorme variëteit en kwaliteit van het eten, vooral het uitgebreide ontbijtbuffet en de thema-avonddiners. Voor een echt serene ervaring kunt u overwegen een kamer met een rustig uitzicht op de tuin te boeken.
Güzgülü Mevkii, Ölüdeniz Cd. No:7 D:4, 48300, Oludeniz, Turkije
Güzgülü Mevkii, Ölüdeniz Cd. No:7 D:4, 48300, Oludeniz, Turkije
Ja, Orka Sunlife Resort Hotel and Aquapark heeft 2 zwembaden.
Nee, bij Orka Sunlife Resort Hotel and Aquapark zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Orka Sunlife Resort Hotel and Aquapark heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.
Je kunt bij Orka Sunlife Resort Hotel and Aquapark inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Orka Sunlife Resort Hotel and Aquapark bevindt zich op Güzgülü Mevkii, Ölüdeniz Cd. No:7 D:4, 48300, Oludeniz, Turkije.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.