- Populaire keuze
Kom tot rust in het hippe restaurant/bar van het hotel, met een levendige sfeer en een plek om te genieten van drankjes en maaltijden. Klinkt goed, toch?
Verken het zuidelijke heuvellandschap met gemak, dankzij de beschikbare fietsverhuur en een beveiligde fietsenstalling met oplaadpunten. Ideaal voor een tochtje!
Het hotelpersoneel wordt geprezen om hun vriendelijkheid, behulpzaamheid en professionaliteit, wat zorgt voor een gastvrij en aangenaam verblijf voor de gasten. Dat is fijn binnenkomen!
Verken de kasteelruïne van Valkenburg, de catacomben en het Holland Casino, allemaal makkelijk te bereiken vanaf het hotel. Lekker centraal dus!
Neem je harige vriend mee en geniet van een comfortabel verblijf met huisdiervriendelijke accommodaties. Je beste maatje is ook welkom!
Geniet van een vlotte aankomst en vertrek met de efficiënte express in- en uitcheckservices van het hotel. Zo kun je snel door!
Ervaar een gastvrije sfeer in dit 4-sterrenhotel, met een modern interieur en exterieur gebouwd met natuurlijke elementen. Echt een fijne plek!
De ligging van het hotel biedt gemakkelijke toegang tot de attracties van Valkenburg, waaronder het stadscentrum, de kerstmarkt en nabijgelegen natuurpaden. Perfecte uitvalsbasis dus!
Gasten zijn enthousiast over het ontbijt en benadrukken de brede keuze aan opties en de kwaliteit van het eten, waardoor het een bevredigend begin van de dag is. Goed begin van de dag, toch?
Gasten kunnen genieten van een ontspannen drankje op het terras, dat gunstig gelegen is nabij de bar. Klinkt gezellig, of niet?
Hotel Valkenburg by Mercure, design met karakter! Een oude brouwerij krijgt nieuwe bestemming: een designhotel, midden tussen een levendige samenkomst van voorzieningen én natuur. Een hotel dat rauwe elementen verleidt met fris design. Buitengewone klasse, met een ruig randje. Design, met karakter. Waan jezelf in de weelde van de natuur die hier luxe ontmoet. Design direct aan de Geul. Een omgeving die uitnodigt om te ontdekken, verkennen; een avontuur. Al fietsend slinger je door het zuidelijk heuvelland. Een bourgondische lunch, en dan flaneren door de oude stad Valkenburg. ‘s Avonds een whiskey – neat – of een martini – on the rocks – in het restaurant RUW. Om vervolgens wakker te worden in een omgeving van rauw design met een warme touch. een kop koffie – zwart – en een blik op de natuur zover je kunt kijken, starten je dag. Klaar voor een nieuw avontuur. Dat is overnachten in Hotel Valkenburg by Mercure. Klasse, met een ruig randje. Design, met karakter.
Prijstrend
gebaseerd op 5045 scores van topsites
Nee, Hotel Valkenburg by Mercure heeft geen zwembad.
Nee, bij Hotel Valkenburg by Mercure zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Hotel Valkenburg by Mercure heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.
Je kunt bij Hotel Valkenburg by Mercure inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Hotel Valkenburg by Mercure bevindt zich op LEEUWHOF 10, 6301KZ, Valkenburg, Nederland.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.
Misschien vind je deze accommodaties ook interessant…