- Populaire keuze
Het hotel verwelkomt je trouwe viervoeter, dus ideaal als je je hond mee wilt nemen op reis.
Waterpark Aqualud ligt op loopafstand van het hotel, een leuk uitje voor het hele gezin.
Gasten zijn altijd vol lof over de vriendelijke, attente en behulpzame service van het personeel, wat zorgt voor een aangenaam verblijf.
Je auto staat veilig in de privégarage met 22 plaatsen, reserveren is verplicht en er geldt een dagtarief.
Begin je dag goed met een ontbijtbuffet met verse broodjes en fruit in de lichte ontbijtzaal.
De kamers zijn goed geïsoleerd, waardoor je weinig last hebt van het lawaai uit het bruisende centrum en je heerlijk kunt slapen.
Verken de omgeving met een huurfiets of ga mountainbiken, er zijn genoeg mogelijkheden in de buurt.
Lekker makkelijk: je kunt maaltijden bestellen en ze direct op je kamer laten bezorgen.
Het hotel ligt in hartje Le Touquet, vlak bij het strand, het casino en andere leuke dingen.
Profiteer van een 24-uursreceptie, bagageopslag en een wasservice voor een zorgeloos verblijf.
Veel gasten vinden dat je hier echt waar voor je geld krijgt, een goede balans tussen prijs, locatie en service.
Blijf productief met toegang tot een zakencentrum en een vergaderruimte voor al je zakelijke behoeften.
Je kunt hier genieten van moderne kamers met airconditioning, satelliet-tv en gratis wifi.
Geen beschrijving beschikbaar
Prijstrend
gebaseerd op 7693 scores van topsites
Nee, Red Fox heeft geen zwembad.
Ja, Red Fox hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Red Fox heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Red Fox inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Red Fox bevindt zich op 60, rue Metz, 62520, Le Touquet-Paris-Plage, Frankrijk.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.
Misschien vind je deze accommodaties ook interessant…