
1 / 1
Geniet van het gemak van een luchtige eetzaal die huisgemaakte maaltijden serveert, hoog gewaardeerd door langetermijngasten vanwege de authentieke lokale smaken.
Maak gebruik van de afgesloten parkeerfaciliteiten voor gasten die met de auto komen. Dit is beschikbaar op basis van wie het eerst komt, wie het eerst maalt, voor jouw gemoedsrust.
Kies specifieke kamertypes om te genieten van een privébalkon met uitzicht op de bruisende straten van het stadscentrum en het nabijgelegen spoorweglandschap.
Ervaar een gastvrije, gezinsgerichte sfeer, speciaal ontworpen voor pelgrims, met een speciale gedeelde lounge voor groepsbijeenkomsten en vieringen.
Verken het hart van de stad met een uitstekende locatie, op slechts 200 meter van het busstation en op 4 minuten lopen van de levendige lokale straatmarkt.
Profiteer van 24-uursreceptie waar het personeel deskundige aanbevelingen geeft voor nabijgelegen barbecue restaurants en lokale bezienswaardigheden.
Ontspan in kamers met airconditioning, uitgerust met essentiële voorzieningen zoals een minibar, flatscreen-tv en douches met hoge druk voor herstel na de reis.
Hotel Portobello is een 2-sterrenhotel in de wijk Centro in Aparecida. Het biedt privéparkeergelegenheid op het terrein en een dagelijks ontbijtbuffet. Sommige kamers beschikken over een eigen balkon en er is een gemeenschappelijke loungeruimte voor gasten. Het hotel is huisdiervriendelijk, al kunnen hiervoor kosten in rekening worden gebracht. Het heeft een beoordelingsscore van 7,6 op basis van honderden beoordelingen, waarbij de service, de locatie en de netheid positief worden benadrukt door gasten.
Dit hotel is een veelzijdig stadshotel dat voornamelijk gericht is op sightseers en budgetreizigers, en biedt een praktische en gastvrije sfeer. Het grootste pluspunt is de uiterst gunstige ligging, met gemakkelijke toegang tot belangrijke bezienswaardigheden zoals het busstation, de Aparecida-markt en het Santuário Basílica. De accommodatie beschikt over een verwarmd zwembad, een gewaardeerde voorziening voor ontspanning na een dag verkennen. Gasten prijzen consequent het attente en hartelijke personeel, wiens uitzonderlijke service het verblijf aanzienlijk verbetert, aangevuld met een ontbijtbuffet dat een goede variëteit aan gebak, brood en fruit biedt. Voor een rustigere ervaring dienen gasten een kamer te vragen die niet aan de spoorlijn grenst.
Afstand tot Hotel Portobello
Aparecida:0.8 km
Basilica Of The National Shrine Of Our Lady Of Aparecida:1.2 km
Governador André Franco Montoro International Airport Of Cumbica/Guarulhos/São Paulo:143.2 km
Nee, Hotel Portobello heeft geen zwembad.
Ja, Hotel Portobello hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Nee, Hotel Portobello heeft geen parkeergelegenheid.
Je kunt bij Hotel Portobello inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Hotel Portobello bevindt zich op Avenida Colomba0 Teixeira, 134, Centro, 12570-000, Aparecida, Brazilië.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.