- Parkeren
- Airconditioning
- Restaurant

1 / 1
Eet in de historische trattoria van de accommodatie, waar traditionele Toscaanse gerechten zoals Bistecca alla Fiorentina en Schiaffoni al Lucio worden geserveerd.
Voor een gemakkelijke reis door de regio bereik je de afslag van de A1 bij Scandicci binnen twee kilometer van de accommodatie.
Als je met de auto komt, ben je aangewezen op parkeren op straat, wat soms lastig kan zijn.
Je kunt gebruikmaken van de aanwezige airconditioning, flatscreen-tv, minibar en een eigen badkamer met badjassen en een bidet.
Proef de sfeer van deze 19e-eeuwse herberg, die al sinds 1897 door dezelfde familie wordt beheerd.
Je bereikt het centrum van Florence door vijf minuten te rijden naar het tramstation Villa Costanza, vanwaar je in 20 minuten naar Santa Maria Novella reist.
82 Via San Colombano, 50018, Scandicci, Italië
Dicht bij de snelweg A1
Voor een gemakkelijke reis door de regio bereik je de afslag van de A1 bij Scandicci binnen twee kilometer van de accommodatie.
82 Via San Colombano, 50018, Scandicci, Italië
Nee, Locanda Dino heeft geen zwembad.
Nee, bij Locanda Dino zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Locanda Dino heeft Parkeren voor gasten.
Locanda Dino bevindt zich op 82 Via San Colombano, 50018, Scandicci, Italië.
In de buurt van Locanda Dino liggen de volgende populaire attracties: Firenze Fiera, Historisch stadscentrum, Luchthaven Florence-Peretola, Station Santa Maria Novella, Duomo, Panzano in Chianti, Santa Maria Novella, Oltrarno.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.