- Parkeren
- Huisdieren toegestaan

1 / 1
Geniet van een vredige landelijke omgeving in Bovolenta, gunstig gelegen tussen de Euganische Heuvels en de Adriatische Zee, met gemakkelijke toegang tot Padova en Venetië.
Kinderen kunnen genieten van speciale speeltoestellen buiten en volop ruimte om te ontdekken, wat dit een ideale boerderijvakantie maakt voor gezinnen.
Maak contact met de natuur en ontspan met yogalessen die ter plaatse worden aangeboden, en geniet van een serene omgeving voor ontspanning en welzijn.
Neem deel aan diverse educatieve boerderijactiviteiten, waaronder lavendeloogst evenementen en workshops, perfect voor alle leeftijden.
Geniet van een heerlijk ontbijt met warme gerechten, lokale specialiteiten, verse broodjes en huisgemaakte taarten, met opties voor diverse dieetwensen.
Dompel jezelf onder in het grootste lavendellabyrint van Italië, ontworpen naar het Tempelierspad van de kathedraal van Chartres, en beleef een symbolische reis van zelfontdekking te midden van geurige bloemen.
29 Via Argine Destro, 35024, Bovolenta, Italië
29 Via Argine Destro, 35024, Bovolenta, Italië
Nee, La Tenuta Va Oltre heeft geen zwembad.
Ja, La Tenuta Va Oltre hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, La Tenuta Va Oltre heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.
La Tenuta Va Oltre bevindt zich op 29 Via Argine Destro, 35024, Bovolenta, Italië.
In de buurt van La Tenuta Va Oltre liggen de volgende populaire attracties: Venezia-Mestre railway station, Cannaregio, Luchthaven Venetië-Treviso, Aeroporto di Venezia Marco Polo, Venice Santa Lucia Central Station, San Marcoplein, Dorsoduro, San Marco.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.