


1 / 20
Vraag het personeel bij de excursiebalie gerust om lokale informatie of hulp bij het plannen van je uitstapjes.
Het 17e-eeuwse Castell de Xivert bereik je in drie minuten lopen vanaf het hostel.
De kamers bevinden zich op de tweede of derde verdieping en zijn alleen via de trap bereikbaar, aangezien er geen lift is.
Kom tot rust in de gemeenschappelijke lounge, waar je ook gebruik kunt maken van een televisie.
Je kunt je huisdieren meenemen naar deze accommodatie als je dit vooraf aanvraagt.
Je loopt in slechts vier minuten van de accommodatie naar het treinstation van Alcalá de Xivert.
De accommodatie ligt in de buurt van lokale gelegenheden, waardoor je mogelijk wat geluidsoverlast ervaart.
Afstand tot Hostal Neus
Alcalá de Chivert:0.1 km
Castellón-Costa Azahar Airport:16.5 km
Nee, Hostal Neus heeft geen zwembad.
Ja, Hostal Neus hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Nee, Hostal Neus heeft geen parkeergelegenheid.
Je kunt bij Hostal Neus inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Hostal Neus bevindt zich op Passeig Herois del Marroc, 74, 12570, Alcalá de Chivert, Spanje.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.