
1 / 1
Bekijk de omliggende stad direct vanuit de privacy van je kamer.
Ontspan tijdens je verblijf lekker in de buitenlucht op het terras van de accommodatie.
De accommodatie verzorgt geen ontbijt voor gasten.
Vraag het personeel bij de receptie om informatie over hoe je de omgeving van Salta het beste kunt verkennen.
Bereid eenvoudige maaltijden met de kitchenette die in elke kamer aanwezig is.
Maak gebruik van de aanwezige lift om je door de accommodatie te verplaatsen als je minder goed ter been bent.
Je kunt bij de accommodatie betalen met contant geld, bankoverschrijving of kaart, al kan voor kaartbetalingen een toeslag gelden.
Afstand tot Hostal del Milagro
Salta:2.6 km
Martin Miguel De Guemes International Airport:9.7 km
Nee, Hostal del Milagro heeft geen zwembad.
Ja, Hostal del Milagro hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Hostal del Milagro heeft Parkeren voor gasten.
Hostal del Milagro bevindt zich op Av. Independencia 1001, A4400, Salta, Argentinië.
In de buurt van Hostal del Milagro liggen de volgende populaire attracties: Martín Miguel de Güemes International Airport.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.