- Gratis wifi
- Zwembad
- Wellness



1 / 90
Kom tot rust op je eigen balkon of terras, waarbij veel kamers een direct uitzicht op de Middellandse Zee bieden.
Eet in het eigen buffetrestaurant, waar je een ruime keuze aan gerechten vindt en waar ook rekening wordt gehouden met glutenvrije en lactosevrije dieetwensen.
Het buitenzwembad is relatief klein en kan tijdens drukke periodes wat vol aanvoelen.
Je loopt in minder dan 50 meter van de ingang van het hotel naar het zandstrand van Cala Millor.
Neem een duik in het buitenzwembad of maak gebruik van het binnenzwembad, de sauna en de hot tub die bij de accommodatie horen.
Je kunt rekenen op het personeel, dat door gasten vaak wordt geprezen om de behulpzaamheid en professionele service in het hele hotel.
Sommige kamers hebben een glazen wand tussen de badkamer en het slaapgedeelte, wat invloed kan hebben op je privacy.
Drankjes zijn niet inbegrepen in halfpension-arrangementen en moeten apart worden afgerekend tijdens het diner.
Sant Llorenç des Cardassar heeft 10 hotels van Highlight, waaronder deze.
Prijzen voor hotels van Highlight in Sant Llorenç des Cardassar variëren gewoonlijk van € 75 tot € 95 per nacht, gebaseerd op prijsprognoses.
Dit hotel is een levendige strandbestemming, ideaal voor gezinnen en koppels die op zoek zijn naar een ontspannen en plezierige vakantie. De accommodatie beschikt over een uitstekende ligging direct aan het strand in Cala Millor, met directe toegang tot een prachtig zandstrand met helder, warm water. Gezinnen zullen vooral het animatieprogramma en de dagelijkse activiteiten voor zowel kinderen als volwassenen waarderen, wat zorgt voor vermaak voor alle leeftijden. Gasten prijzen consequent het uitzonderlijke personeel en de service, waarbij hun vriendelijkheid en behulpzaamheid worden benadrukt, en de ontbijt- en dinerbuffetten worden geprezen om hun uitgebreide en diverse selectie. Voor een werkelijk verbeterde ervaring kunt u overwegen een kamer te boeken met prachtig uitzicht op zee vanaf een eigen balkon.
Av. sa Coma, 45, 07560, Sant Llorenç des Cardassar, Spanje
Directe toegang tot het strand in Cala Millor
Je loopt in minder dan 50 meter van de ingang van het hotel naar het zandstrand van Cala Millor.
Av. sa Coma, 45, 07560, Sant Llorenç des Cardassar, Spanje
Ja, Hipotels Hipocampo Playa heeft 1 zwembad.
Nee, bij Hipotels Hipocampo Playa zijn geen huisdieren toegestaan.
Nee, Hipotels Hipocampo Playa heeft geen parkeergelegenheid.
Je kunt bij Hipotels Hipocampo Playa inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Hipotels Hipocampo Playa bevindt zich op Av. sa Coma, 45, 07560, Sant Llorenç des Cardassar, Spanje.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.