- Gratis wifi
- Airconditioning
- Parkeren



1 / 69
Je bereikt metrostation Barberini met een wandeling van ongeveer 10 tot 11 minuten.
Je kamer wordt dagelijks schoongemaakt en je krijgt tijdens je verblijf gratis flessen water aangevuld.
Je dient de verplichte lokale toeristenbelasting bij aankomst contant te voldoen.
Maak gebruik van de magnetron, koelkast en waterkoker die in elke kamer aanwezig zijn.
Je wandelt in 500 meter naar het park en de tuinen van Villa Borghese vanaf het pension.
Het pension bevindt zich op de derde verdieping en maakt gebruik van een kleine lift die soms wat vertraging kan oplopen.
Voor het inchecken is voorafgaande afstemming nodig, aangezien de accommodatie een pension is zonder permanente receptie.
Via Sicilia, 153, 00187, Rome, Italië
Via Sicilia, 153, 00187, Rome, Italië
Nee, Maison Coquette heeft geen zwembad.
Ja, Maison Coquette hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Maison Coquette heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Maison Coquette inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Maison Coquette bevindt zich op Via Sicilia, 153, 00187, Rome, Italië.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.