
1 / 1
Ontspan op een privéterras dat in bepaalde kamers beschikbaar is en een rustgevend uitzicht op de omringende tuin biedt.
Proef de Hongaarse keuken in een traditionele, romantische sfeer in het Excalibur Középkori Lovagi Étterem, waar het personeel in historische kostuums gekleed gaat en er soms live middeleeuwse muziek wordt gespeeld.
Bezoek het Egri Planetarium en de Camera Obscura, een observatorium met de oudste werkende camera obscura op het continent, op slechts 800 meter van het hotel.
Maak gebruik van de speeltuin en de binnenspeelruimte, zodat de jongere gasten zich goed vermaken.
Ontdek uniek ontworpen kamers, geïnspireerd op fantasiewerelden zoals Lord of the Rings, Harry Potter en Game of Thrones, voor een meeslepend en fantasierijk verblijf.
Afstand tot Excalibur miniHotel
Archbishop's Palace:0.6 km
Eger:0.7 km
Castle Of Eger:0.9 km
Fátyol Waterfall:20.1 km
Budapest Liszt Ferenc International Airport:98.7 km
Nee, Excalibur miniHotel heeft geen zwembad.
Ja, Excalibur miniHotel hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Excalibur miniHotel heeft Parkeren voor gasten.
Excalibur miniHotel bevindt zich op Érsekkert 1, 3300, Eger, Hongarije.
Het annuleringsbeleid van Excalibur miniHotel varieert afhankelijk van het kamertype en de reserveringsvoorwaarden.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.