


1 / 21
Boek een suite met een gemeubileerd balkon om uit te kijken over de binnenplaats van het hotel.
Je loopt in slechts enkele ogenblikken naar het Civic Theatre voor voorstellingen en optredens.
De beveiligde parkeerplaats bevindt zich op 300 meter van het hotel en moet voorafgaand aan het inchecken worden gereserveerd.
Geniet van speciaalbieren en pubmaaltijden in de bar en biertuin van het hotel, die zijn ingericht in art-decostijl.
Je stapt op de lightrail bij het station dat zich op 100 meter van de voordeur bevindt.
Vraag bij de receptie naar de mogelijkheden voor bagageopslag als je vroeg aankomt of laat vertrekt.
Sommige kamers zijn voorzien van versleten tapijt en gedateerde interieurafwerkingen.
In de gastenkamers kun je op vrijdag- en zaterdagavond geluid horen van de biertuin en livemuziekoptredens.
Dit hotel is een levendige stedelijke ontmoetingsplek, perfect voor sightseers en vriendengroepen die op zoek zijn naar een bruisende sfeer en een goede prijs-kwaliteitverhouding. De centrale ligging biedt directe toegang tot het Civic Theatre en de tram, waardoor de stad gemakkelijk te verkennen is. De accommodatie beschikt over een populaire openbare bar en biertuin met livemuziek en quizavonden, wat zorgt voor een energieke sociale sfeer. Gasten prijzen consequent het vriendelijke en behulpzame personeel en het heerlijke, gevarieerde menu in het restaurant en de bistro, met alles van steaks tot speciaalbieren. Voor een rustigere ervaring raden gasten aan een kamer te vragen die niet aan de biertuin grenst.
Afstand tot Clarendon Hotel
Civic:0.1 km
Civic Theatre:0.1 km
Newcastle:0.7 km
Shepheards Hill Observation post complex:1.1 km
Fort Scratchley:1.7 km
Newcastle Entertainment Centre:3.5 km
McDonald Jones Stadium:4.5 km
Society of Artists:6 km
Original 'White Bridge':8.3 km
Wallsend District Hospital:9.4 km
Tomago House:11.5 km
Sydney (Kingsford Smith) Airport:126 km
Nee, Clarendon Hotel heeft geen zwembad.
Nee, bij Clarendon Hotel zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Clarendon Hotel heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Clarendon Hotel inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Clarendon Hotel bevindt zich op 347 Hunter St, 2300, Newcastle, Australië.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.