


1 / 99
Geniet van onbelemmerd uitzicht op de iconische berg van de stad en de skyline van Tokushima vanuit de grote ramen van je kamer op een hogere verdieping.
Geniet van een ontspannende duik in het binnenzwembad met temperatuurregeling, terwijl je door de grote ramen de zonsondergang over de verre bergen bekijkt.
Geniet van vakkundig bereide Italiaanse gerechten en een continentaal ontbijt in het café-restaurant van het hotel, een zeldzame culinaire vondst voor een lokaal zakenhotel.
Beleef een nostalgisch verblijf in een accommodatie met een kenmerkende jaren tachtig-sfeer, compleet met vintage-stijl radio's en retro interieurontwerpelementen.
Je verblijft op slechts 15 minuten lopen van de multifunctionele hal Asty Tokushima, wat dit de handigste keuze maakt voor concert- en evenementbezoekers.
Verken de natuur met het begin van het wandelpad op de berg Bizan, op slechts 10 minuten lopen van de hoofdingang van het hotel.
Behoud je wellnessroutine in het professionele fitnesscentrum, dat een ontspannende sauna en een bubbelbad omvat voor herstel na de training.
Het 3-sterren Century Plaza Hotel is gelegen in Tokushima. Geselecteerde kamers bieden een panoramisch uitzicht op de berg Bizan of de stad. Het hotel beschikt over een binnenzwembad, een openbaar bad met een sauna en een eigen Italiaans restaurant. Het bevindt zich op loopafstand van Asty Tokushima en de Tokushima Bunri University. Er is parkeergelegenheid beschikbaar voor gasten die met de auto reizen. Het hotel heeft een beoordelingsscore van 7,3 op basis van meer dan 1.000 beoordelingen, waarbij wifi, de prijs-kwaliteitverhouding en de faciliteiten en voorzieningen positief worden benadrukt door gasten.
Dit hotel is een veelzijdig stadshotel voor toeristen, zakenreizigers en gezinnen, en biedt een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. De gunstige ligging aan een hoofdstraat biedt gemakkelijke toegang tot lokale bezienswaardigheden en een grote, vlakke parkeerplaats voor gasten die met de auto komen. Gasten kunnen ontspannen in het grote openbare bad met een sauna en een koud dompelbad. Het personeel wordt consequent geprezen om hun uitzonderlijke vriendelijkheid en oplettendheid, en het heerlijke ontbijt met vers geperst sinaasappelsap en smakelijk brood is een hoogtepunt. Voor optimaal comfort kunt u overwegen een kamer op een hogere verdieping aan te vragen voor een weids uitzicht.
Afstand tot Century Plaza Hotel
Niken'ya:0.7 km
Tokushima:1.6 km
Tokushima Castle Museum:1.9 km
Tokushima Castle Ruins:2.1 km
Tokushimia Zoo:5.5 km
Naruto Otsuka Sports Park Pocari Sweat Stadium:13.8 km
Ōtsuka Museum Of Art:21.1 km
Tokyo International Airport:506.1 km
Ja, Century Plaza Hotel heeft 1 zwembad.
Nee, bij Century Plaza Hotel zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Century Plaza Hotel heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.
Je kunt bij Century Plaza Hotel inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Century Plaza Hotel bevindt zich op 1 Chome-46-1 Minamishowacho, Tokushima, 770-0944, Tokushima, Japan.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.