
1 / 1
Kom tot rust in de tuin van 3.000 vierkante meter met pijnbomen en speciale zitgedeeltes in de buitenlucht.
Je hebt direct vanuit de tuin toegang tot je accommodatie, wat zorgt voor extra privacy en een vloeiende overgang naar de buitenruimte.
Je kunt inchecken vanaf 14:30 uur en dient uiterlijk om 10:00 uur uit te checken.
Je loopt in minder dan 100 meter van de accommodatie naar het zandstrand van Lungomare d'Annunzio.
Ontmoet andere gasten of ontspan in de omgebouwde kas, die dient als een grote, gedeelde leefruimte met banken en een koffiezetapparaat.
Je reist gemakkelijk naar het centrum van Venetië door in ongeveer 10 minuten naar de lokale bootterminal te lopen.
De accommodatie beschikt over een beperkt aantal privéparkeerplaatsen op het terrein.
Afstand tot Le Serre del Lido
Doge's Palace:3.5 km
Brug Der Zuchten:3.5 km
St Mark's Basilica:3.6 km
St Mark's Campanile:3.6 km
Venetië:3.7 km
St. Mark's Square:3.7 km
Rialto Bridge:4.1 km
Luchthaven Venetië Marco Polo:10.3 km
Nee, Le Serre del Lido heeft geen zwembad.
Nee, bij Le Serre del Lido zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Le Serre del Lido heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.
Le Serre del Lido bevindt zich op Lungomare Gabriele D\\'Annunzio, 14, 30126, Venetië, Italië.
In de buurt van Le Serre del Lido liggen de volgende populaire attracties: Venezia-Mestre railway station, Cannaregio, Luchthaven Venetië-Treviso, Aeroporto di Venezia Marco Polo, Lido Jesolo, Venice Santa Lucia Central Station, San Marcoplein, Dorsoduro.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.