


1 / 14
Verblijf in kamers met een eigen badkamer, flatscreen-tv en verwarming, waarbij sommige kamers beschikken over een eigen terras of balkon.
Kom tot rust in de binnentuin of ontspan in de gemeenschappelijke lounge die is voorzien van banken en een open haard.
De accommodatie bevindt zich in het dorp Villacelama, op ongeveer 4 kilometer van de hoofdroute van de Camino de Santiago in Mansilla de las Mulas.
Neem je hond gerust mee en maak gebruik van de speciale ruimte op het terrein voor het verblijf van je huisdier.
Plaza de la Iglesia, 6, 24225, Valencia de Don Juan, Spanje
Plaza de la Iglesia, 6, 24225, Valencia de Don Juan, Spanje
Nee, Astura heeft geen zwembad.
Nee, bij Astura zijn geen huisdieren toegestaan.
Nee, Astura heeft geen parkeergelegenheid.
Astura bevindt zich op Plaza de la Iglesia, 6, 24225, Valencia de Don Juan, Spanje.
In de buurt van Astura liggen de volgende populaire attracties: El Ejido, Aeropuerto de León, Kathedraal van León, Real Colegiata de San Isidoro, Santa Marta, Castillo de Laguna de Negrillos, De Goede Week.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.