


1 / 14
Proef een verscheidenheid aan Afrikaanse, Amerikaanse en Britse gerechten in het restaurant van het hotel, met vegetarische, halal en veganistische opties beschikbaar.
Ontspan in een hotel dat specifiek bekend staat als een toevluchtsoord voor stellen, met een rustige en intieme sfeer voor romantische uitjes.
Ervaar een opvallend stenen gebouw met decoratieve elementen in Tudor-stijl, wat een unieke esthetiek biedt in het hart van Durban.
Loop in slechts 12 minuten naar South Beach in Durban, of bereik gemakkelijk North Beach, beide met zandstranden en uitzicht op de oceaan.
Geniet van een leuke avond met andere reizigers in het casino van het hotel, dat handig amusement ter plaatse biedt.
Afstand tot Tudor House Hotel
Natal Playhouse:0.3 km
Durban:1.4 km
Fish and meat market:1.4 km
Durban:1.6 km
Seal Stadium Stands:1.8 km
Dolphin Stadium Stands:1.8 km
Lake Area - Currie's Fountain:2.4 km
Moses Mabhida Stadium:3.2 km
Hollywoodbets Kings Park:3.7 km
Mitchell Park Zoo:4 km
Princess Magogo Stadium:13.8 km
King Shaka International Airport:28.7 km
Nee, Tudor House Hotel heeft geen zwembad.
Nee, bij Tudor House Hotel zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Tudor House Hotel heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Tudor House Hotel inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Tudor House Hotel bevindt zich op 197 West St, 4001, Durban, Zuid-Afrika.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.