


1 / 31
Dompel jezelf onder in een warme, moderne omgeving met natuurlijke accenten en een subtiel bosaroma door het hele hotel, wat de naam Shinrin, wat bos betekent, weerspiegelt.
Ontspan in de grote openbare baden, Shinrin no Yu, met natuurlijk warmwaterbronwater van Hyakuseki Onsen Tsukimi no Yu, bekend om de huid glad te maken en het lichaam te verwarmen.
Geniet van maaltijden bij Cafe Restaurant Berries, dat gerechten aanbiedt gemaakt met verse lokale ingrediënten in een ontspannen sfeer die geschikt is voor families en stellen.
Ontdek het gemak van een locatie op slechts één minuut lopen van station Shinrin-koen, met een 24-uursapotheek en supermarkt direct tegenover het hotel.
Geniet van een gevarieerd en hoogwaardig ontbijtbuffet, inclusief vers bereide omeletten door een chef-kok en een selectie heerlijke broden, onder toezicht van de legendarische chef-kok Takaharu Takashina.
Profiteer van meer privacy en gemoedsrust met een beveiligingscode die nodig is voor toegang tot het openbare damesbad.
Ervaar comfort in kamers van meer dan 15 vierkante meter, met Simmons-bedden, 50-inch of grotere tv's met YouTube-toegang, en aparte wastafels en toiletten in geselecteerde kamers.
Dit hotel is een veelzijdige stedelijke uitvalsbasis die zowel sightseers als soloreizigers aanspreekt en een comfortabele en moderne ervaring biedt. De uitstekende locatie direct tegenover het Shinrin-koen station zorgt voor uitzonderlijk gemak met het openbaar vervoer. Een hoogtepunt voor veel gasten is het grote openbare bad, vaak met zowel binnen- als buitenbaden, samen met een sauna. Gasten prijzen het personeel consequent om hun uitzonderlijke behulpzaamheid en het ontbijtbuffet om zijn grote verscheidenheid en kwaliteit, waarbij heerlijke pannenkoeken en pittige curry favoriet zijn. Voor degenen die extra comfort zoeken, worden kamers met een aparte wastafel en toilet, voldoende schappen en een koelkast met vriesvak ten zeerste aanbevolen.
Afstand tot Shinrin Hotel
Shinrin-Koen:0.2 km
Namegawa:2.7 km
Saitama Children's Zoo:5.3 km
Oshi Castle:12.7 km
Kumagaya Rugby Stadium:14.1 km
Kawagoe Castle:17 km
Hachigata Castle:17.5 km
Kumagaya Line Bridge Pier:21.8 km
Tokyo International Airport:66.4 km
Nee, Shinrin Hotel heeft geen zwembad.
Nee, bij Shinrin Hotel zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Shinrin Hotel heeft Parkeren voor gasten.
Shinrin Hotel bevindt zich op 2 Chome-7-1 Minamino, Namegawa, Hiki District, 355-0814, Namegawa, Japan.
In de buurt van Shinrin Hotel liggen de volgende populaire attracties: Shinjuku, Station Shinjuku, Station Ikebukuro, Adachi, Suginami, Shin-Ōtsuka Metro Station, Kabukicho, Hachioji Station.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.