
1 / 1
Je loopt vanaf de accommodatie binnen enkele minuten naar het Wentworth Visitor Information Centre en de nabijgelegen musea.
Bereid je eigen maaltijden in de kitchenette, die is uitgerust met een koelkast, magnetron en een koffie- en theefaciliteit.
De receptie heeft beperkte openingstijden, wat van invloed kan zijn op het inchecken of serviceverzoeken buiten de standaarduren.
Maak gebruik van de aanwezige wasfaciliteiten en wasmachines om tijdens je verblijf je kleding fris te houden.
De accommodatie beschikt niet over een lift, waardoor de bovenverdiepingen alleen via de trap toegankelijk zijn.
51-53 Adams Street, Wentworth, NSW2648, Australië
51-53 Adams Street, Wentworth, NSW2648, Australië
Nee, Sanz Motel Wentworth heeft geen zwembad.
Nee, bij Sanz Motel Wentworth zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Sanz Motel Wentworth heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Sanz Motel Wentworth inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Sanz Motel Wentworth bevindt zich op 51-53 Adams Street, NSW2648, Wentworth, Australië.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.