


1 / 21
Je loopt in slechts vijf minuten naar de historische Onsen-tempel of in 11 minuten naar het treinstation van Kinosaki Onsen.
Je verblijft in een officieel nationaal cultureel erfgoed met een traditioneel Japans ontwerp en een aangelegde tuin met een vijver.
Het historische gebouw beschikt over steile, traditionele trappen die voor sommige gasten een uitdaging kunnen vormen wat betreft de mobiliteit.
Laat je verwennen met seizoensgebonden kaiseki-diners met lokale specialiteiten zoals krab en Tajima-rundvlees, geserveerd in een privéruimte.
Je krijgt persoonlijke ondersteuning van Engelssprekende medewerkers die je helpen bij het inchecken, het regelen van diners en het geven van lokale aanbevelingen.
Maak gebruik van het gemeenschappelijke badhuis met gescheiden ruimtes voor mannen en vrouwen, of reserveer een van de privé-warmwaterbronnen voor ongestoorde rust.
Leen een traditionele yukata en bijpassend schoeisel bij de accommodatie om het omliggende stadje met zijn warmwaterbronnen te verkennen en toegang te krijgen tot de openbare badhuizen.
Afstand tot Mikiya
Kinosaki-Onsen:0.7 km
Kinosaki Marine World:3.8 km
Genbudō Museum:4 km
Toyooka:9.1 km
Tajima Dome:18.2 km
Tokyo International Airport:450.7 km
Nee, Mikiya heeft geen zwembad.
Nee, bij Mikiya zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Mikiya heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Mikiya inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Mikiya bevindt zich op 487, Yushima, Kinosaki-cho, Toyooka, Hyougo, 669-6101, Toyooka, Japan.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.