


1 / 27
Maak gebruik van het openbaar vervoer direct voor de deur van het hotel om naar Chania en Platanias te reizen.
Kom tot rust bij het buitenzwembad, waar je ook een apart gedeelte voor kinderen en voldoende ligbedden vindt.
Het hotel beschikt over een oudere infrastructuur en inrichting die volgens sommige gasten een modernisering kan gebruiken.
Geniet van de persoonlijke aandacht van het team dat het hotel runt en je graag helpt met tips voor de omgeving.
Elke kamer is voorzien van een eigen balkon of terras, een waterkoker en een minikoelkast voor extra gemak.
Haal je dagelijkse boodschappen en benodigdheden bij de supermarkt die direct tegenover de accommodatie ligt.
Houd er rekening mee dat er in de kamers geluid hoorbaar kan zijn van de aangrenzende hoofdweg en de omgeving.
Afstand tot Nereides Hotel
Kolymbari:0.9 km
Monumental Olive Tree Of Vouves:5.6 km
Gramvousa Fortress:7.8 km
Archaeological Museum Of Kissamos:12.9 km
Kasteli Of Kissamos:12.9 km
Fountain Of Life:13.4 km
Castle Of Malathyros:14 km
Tower Of Da Molin:14.5 km
Polyrrinia:14.7 km
St. Sophia Cave:17 km
Chania International Airport "Ioannis Daskalogiannis":32.8 km
Ja, Nereides Hotel heeft 2 zwembaden.
Nee, bij Nereides Hotel zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Nereides Hotel heeft Parkeren voor gasten.
Nereides Hotel bevindt zich op Kolimvárion, 73006, Kolymbari, Griekenland.
In de buurt van Nereides Hotel liggen de volgende populaire attracties: Chania Old Town, Nea Chora - The beach of Chania, Luchthaven Chania, Agia Marina, Elafonissi, Almyrida, Agii Apostoli, Venetiaanse Haven van Chania.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.