


1 / 15
Geniet direct vanuit het hotel van een adembenemend panoramisch uitzicht op het kasteel van Cesme, de jachthaven en het eiland Chios.
Je kunt het hele jaar door zwemmen met een verfrissend buitenzwembad voor de zomer en een verwarmd binnenzwembad voor de winter.
Profiteer van de centrale ligging van het hotel, op slechts enkele minuten van het busstation van Cesme voor gemakkelijk vervoer.
Geniet van een verscheidenheid aan ontbijtkeuzes, waaronder buffet, continentaal en halal opties om je dag te beginnen.
Ontdek het gemak van geselecteerde kamers met een keuken met een koelkast, vaatwasser en kookplaat voor langere verblijven.
Afstand tot My Solmaz Hotel
Çeşme Museum:0.8 km
Cesme:0.9 km
Archaeological Museum Of Chios:15.8 km
Vigla Of Gadaras:16.1 km
Byzantine Museum:16.3 km
Chios Maritime Museum:16.3 km
Windmills Of Anemonas:19.8 km
Castle Of Dafnonas:20.4 km
Adnan Menderes Airport:74.1 km
Ja, My Solmaz Hotel heeft 2 zwembaden.
Nee, bij My Solmaz Hotel zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, My Solmaz Hotel heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij My Solmaz Hotel inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
My Solmaz Hotel bevindt zich op İnönü Mah, 2122/1. Sk. No:5, 35930, Cesme, Turkije.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.