


1 / 59
Maak gebruik van het buitenzwembad en de vuurplaats die direct aan het strand liggen voor een ontspannen avond.
Kom tot rust in kamers met kamerhoge ramen die uitkijken over de Binnenzee van Seto.
De ingang van de accommodatie is bereikbaar via trappen en het parkeerterrein bestaat uit grind, wat het vervoer van bagage lastig kan maken.
Begin je dag met een maaltijd vol ingrediënten van het eiland Awaji, zoals uiensoep en vers brood, die direct naar je terras of kamer wordt gebracht.
De accommodaties zijn uitgerust met een douchecabine in plaats van een volledig bad, en in sommige kamers is de privacy tussen de badkamer en het woongedeelte beperkt.
Door de beperkte geluidsisolatie kun je geluiden horen van aangrenzende kamers en de nabijgelegen weg.
Dit hotel is een rustig, Koreaans-geïnspireerd toevluchtsoord, perfect voor koppels en soloreizigers die op zoek zijn naar een digitale detox en een serene ontsnapping. De uitstekende ligging aan het strand biedt een prachtig uitzicht op de oceaan en gemakkelijke toegang tot nabijgelegen eetgelegenheden. Gasten kunnen ontspannen in de speciale sauna en het verfrissende zwembad, of genieten van het unieke detail van een platenspeler in elke kamer met een selectie vinylplaten uit de lobby. Het attente en vriendelijke personeel wordt consequent geprezen, vooral voor het heerlijke en uitgebreide ontbijt met verse, lokale ingrediënten van Awaji Island. Voor een werkelijk unieke eetervaring kunt u gebruikmaken van de tuktuk-service naar aangesloten lokale restaurants.
656-1511, Japan, Awaji, gunge 1901-1
656-1511, Japan, Awaji, gunge 1901-1
Ja, KAMOME SLOW HOTEL the COMPACT heeft 2 zwembaden.
Ja, KAMOME SLOW HOTEL the COMPACT hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, KAMOME SLOW HOTEL the COMPACT heeft Parkeren voor gasten.
KAMOME SLOW HOTEL the COMPACT bevindt zich op gunge 1901-1, 656-1511, Awaji, Japan.
In de buurt van KAMOME SLOW HOTEL the COMPACT liggen de volgende populaire attracties: Kobe Sannomiya Station, International Airport Kansai, Sannomiya Station, Himeji Castle, Arima Onsen, Himeji Station, Kobe Station, Meriken Park.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.