- Gratis wifi
- Wellness
- Parkeren



1 / 14
Ontspan op het uitnodigende terras, dat een aangename buitenruimte en barbecuefaciliteiten biedt voor gebruik door gasten.
Verken culturele bezienswaardigheden zoals Felix-Nussbaum-Haus en Theater Osnabrück, beide op ongeveer 39 km afstand.
Je aankomst verloopt soepel dankzij een veilig sleutelcodesysteem, waardoor je flexibel kunt inchecken, zelfs laat in de avond.
Geniet van een divers en uitgebreid buffet of vegetarisch ontbijt, dat zeer geprezen wordt om zijn variatie en kwaliteit.
Ontdek het gemak van een Edeka supermarkt, bakker en slagerij die zich direct in het gebouw bevinden.
Je slaapt ongestoord dankzij de oordopjes die in de kamers aanwezig zijn, wat eventueel geluid van de nabijgelegen kerkklokken vermindert.
20 Kirchstraße, 49509, Recke, Duitsland
Dichtbij attracties van Osnabrück
Verken culturele bezienswaardigheden zoals Felix-Nussbaum-Haus en Theater Osnabrück, beide op ongeveer 39 km afstand.
20 Kirchstraße, 49509, Recke, Duitsland
Nee, Zimmer8 bei Göcke heeft geen zwembad.
Ja, Zimmer8 bei Göcke hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Zimmer8 bei Göcke heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.
Zimmer8 bei Göcke bevindt zich op 20 Kirchstraße, 49509, Recke, Duitsland.
In de buurt van Zimmer8 bei Göcke liggen de volgende populaire attracties: Osnabrück quer, Weihnachtsmärkte Münster, Mitte, Albachten, Freilichtspiele Tecklenburg, Alfsee, Varusschlacht Museum und Park Kalkriese, Nienberge.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.