
1 / 1
Proef heerlijke maaltijden en verfrissende drankjes in de bar en het restaurant van het hotel, met mediterrane en lokale gerechten.
Ervaar een gastvrij, recent gerenoveerd familiehotel dat zich inzet om aan de behoeften van zowel stellen als kinderen te voldoen, en een rustige ontsnapping aan het strand biedt.
Ontspan en geniet van de frisse zeebries vanaf je eigen gemeubileerde balkon, beschikbaar in elke kamer met airconditioning.
Verken de haven van Durrës, op slechts 1,6 km afstand, en het historische amfitheater van Durrës, op 3,5 km van het hotel.
Ontdek een doordachte binnenspeelruimte die is ontworpen om jongere gasten tijdens hun verblijf te vermaken.
Geniet van directe toegang tot het strand met gratis ligstoelen en parasols, voor een heerlijke strandervaring.
Afstand tot Hotel Virginia
Durrës:2.2 km
Roman Amphitheatre Of Durrës:2.5 km
Durrës Castle:2.5 km
Durrës Archeological Museum:2.9 km
Basilica Of Saint Michael:2.9 km
Royal Villa Of Durrës:3.1 km
Tirana International Airport Mother Teresa:23.2 km
Nee, Hotel Virginia heeft geen zwembad.
Nee, bij Hotel Virginia zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Hotel Virginia heeft Parkeren voor gasten.
Hotel Virginia bevindt zich op L 13 Plazhi Teuta, , Durrës, Albanië.
In de buurt van Hotel Virginia liggen de volgende populaire attracties: Luchthaven Tirana, Plazhi i Durrësit, Porti i Durrësit, Dajti Ekspres, Downtown Durrës, Fasada Tiranes, Sheshi Skënderbej.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.