


1 / 24
Geniet van heerlijke gerechten in het eigen restaurant, dat een adembenemend panoramisch uitzicht biedt over de levendige stad Rabat.
Ervaar een hotel dat de Marokkaanse charme belichaamt, met een gastvrije sfeer en toegewijd personeel dat zorgt voor een onvergetelijk verblijf.
Kom tot rust in de eigen spa en het wellnesscentrum, met een stoombad en diverse massages voor ultieme ontspanning.
Bereik de stad gemakkelijk, want de tramhalte Bab El Had ligt op slechts 3 minuten lopen en verbindt je met de bezienswaardigheden van Rabat.
Ontspan en geniet van de frisse lucht op het terras van het hotel, dat comfortabele zitplaatsen buiten biedt voor gasten.
Afstand tot Hotel Texuda
Rabat City Station:1.1 km
Theatre Mohammed V:1.2 km
Rabat:1.5 km
Mohammed Vi Museum Of Modern And Contemporary Art:1.5 km
Rabat Archaeological Museum:1.7 km
Hassan Tower:2.2 km
Mausoleum Of Mohammed V:2.3 km
Grand Theatre Of Rabat:2.9 km
Prince Moulay Abdellah Stadium:8.1 km
Rabat Zoo:8.9 km
Rabat Salé Airport:9.6 km
Nee, Hotel Texuda heeft geen zwembad.
Nee, bij Hotel Texuda zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Hotel Texuda heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Hotel Texuda inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Hotel Texuda bevindt zich op 32, Bv Al Moukawama, 10040, Rabat, Marokko.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.