


1 / 17
Maak gemakkelijk gebruik van het openbaar vervoer, want het guesthouse ligt gunstig op slechts 600 meter van station Gion Shijo.
Profiteer van attente conciërgeservices, waarbij de eigenaar lokale aanbevelingen en persoonlijke assistentie biedt tijdens je verblijf.
Ervaar een echt Kyoto-guesthouse in een traditioneel gebouw, met tatami-vloeren en futons voor een meeslepend cultureel verblijf.
Geniet van gratis warme dranken, vers fruit en snacks, aangeboden door de eigenaar, wat zorgt voor een warme en gastvrije sfeer.
Afstand tot Tanaka-ya
Kiyomizu-Gojo:0.4 km
Kiyomizu-Dera:1.3 km
Kyoto:1.4 km
Kyoto Tower:1.7 km
Nijō Castle:2.6 km
Kyoto Imperial Palace:3 km
Katsura Imperial Villa:5.8 km
Ryōan-Ji:6.2 km
Ninna Temple:6.2 km
Fushimi Castle:6.7 km
Arashiyama Bamboo Grove:9.2 km
Tokyo International Airport:369.8 km
Nee, Tanaka-ya heeft geen zwembad.
Nee, bij Tanaka-ya zijn geen huisdieren toegestaan.
Nee, Tanaka-ya heeft geen parkeergelegenheid.
Je kunt bij Tanaka-ya inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Tanaka-ya bevindt zich op 5-352-8 Miyagawa-suji, 605-0801, Kyoto, Japan.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.