


1 / 23
Kom tot rust in de verhoogde baden op de vierde verdieping, voorzien van kamerhoge ramen die een weids uitzicht bieden over de kustlijn en de zonsopgang.
Maak gebruik van een 25-meter zwembad, een stroomversnelling en een speciale kinderzone, allemaal ondergebracht in een klimaatgeregelde faciliteit die in elk seizoen toegankelijk is.
Dompel jezelf onder in de lokale cultuur door te kiezen voor klassieke washitsu-kamers met vloeren van stro-matten, kamerhoge ramen en een avondservice voor futons.
Blijf actief met toegang tot vier tennisbanen, een midgetgolfbaan en een speciale hal voor tafeltennis en badminton.
Verken het schilderachtige Kujukuri Prefectural Natural Park, op slechts één kilometer afstand, ideaal voor wandelingen langs de kust en het observeren van lokale vogels.
Snuister in de winkel in de lobby door een selectie regionale producten, waaronder lokale rijst, seizoensfruit zoals mispels en de beroemde pinda-producten uit Chiba.
Geniet bij het buffet van regionale delicatessen, waaronder kenmerkende sardinegerechten, vers gefrituurde tempura en seizoensgebonden zeevruchten zoals gegrilde tulbandslakken.
Zie de vroegste zonsopgang van Japan vanuit je kamer of het badhuis, een gevierde lokale traditie voor gasten die hier op nieuwjaarsdag verblijven.
Een rustig toevluchtsoord aan de kust voor gezinnen en actieve reizigers.
Dit hotel biedt een serene ontsnapping voor gezinnen en groepen die op zoek zijn naar een ontspannen verblijf aan zee. Het hotel ligt direct aan de schilderachtige kustlijn en wordt gecompleteerd door een veelzijdig zwemparadijs met zowel banen- als recreatiebaden. Gasten prijzen regelmatig het buffetrestaurant vanwege de hoogwaardige visgerechten en de menukaarten met krab als specialiteit, waarbij velen kiezen voor de Japans-westerse suites voor extra ruimte en comfort. Het professionele team van het hotel zorgt voor een gastvrije omgeving, wat het een betrouwbare keuze maakt voor wie recreatie en uitzicht op de oceaan hoog in het vaandel heeft staan.
Sommige gasten noemden: verouderd meubilair, inconsistente klimaatbeheersing, gestructureerde zwemtijden.
Afstand tot Sunrise Kujukuri
Kujukuri:3.6 km
Togane:8.7 km
Shuzou-Jou Castle Ruins:13.3 km
Narita International Airport:29.8 km
Ja, Sunrise Kujukuri heeft 1 zwembad.
Nee, bij Sunrise Kujukuri zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Sunrise Kujukuri heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Sunrise Kujukuri inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Sunrise Kujukuri bevindt zich op 4908 Magame, Kujukuri, Sambu District, 283-0114, Kujukuri, Japan.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.