


1 / 5
Wandel 50 meter naar het privéstrand, waar ligbedden en matrassen voor je klaarstaan.
Maak gebruik van het eigen waterpark met meerdere glijbanen voor zowel kinderen als volwassenen.
Het hotel ligt buiten het stadscentrum, waardoor je voor uitstapjes of om te winkelen afhankelijk bent van een taxi.
Doe mee met het actieve animatieteam dat dagelijks spelletjes, aquagym en avondentertainment organiseert.
Je bereikt het hotel in ongeveer 5 minuten met de taxi vanaf Monastir Habib Bourguiba International Airport.
Kamers in de buurt van de nachtclub kunnen 's avonds enige geluidsoverlast ervaren.
Het buffetrestaurant biedt terugkerende maaltijden met een beperkte keuze voor gasten die op zoek zijn naar specifieke internationale gerechten of kindvriendelijke opties.
Afstand tot Skanes Serail
Airport:1.4 km
Skanes:1.7 km
Monastir Habib Bourguiba Airport:1.8 km
Mustapha Ben Jennet Stadium:4.9 km
Regional Handicrafts Centre:5.9 km
Sousse Archeological Museum:13.2 km
Museum Dar Essid:13.4 km
Catacombs:13.7 km
Al Ribat:14.8 km
Sousse Olympic Stadium:15 km
Nee, Skanes Serail heeft geen zwembad.
Nee, bij Skanes Serail zijn geen huisdieren toegestaan.
Nee, Skanes Serail heeft geen parkeergelegenheid.
Skanes Serail bevindt zich op BP 23 skanes monastir, , Skanes, Tunesië.
In de buurt van Skanes Serail liggen de volgende populaire attracties: Enfidha–Hammamet International Airport, Monastir Habib Bourguiba International Airport, Port El Kantaoui, Medina, Acqua Palace Water Park, Medina van Sousse, Medina, Ribat Tower.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.