- Gratis wifi
- Zwembad
- Parkeren



1 / 99
Bewonder het uitzicht op de haven en de oceaan vanaf de verhoogde ligging van de accommodatie op de heuvel.
Je bereikt het Humerail Waterfront Shopping Centre, diverse restaurants en het strand binnen 5 minuten lopen.
De kamers beschikken niet over airconditioning.
Ontspan bij het buitenzwembad of maak gebruik van de barbecuefaciliteiten op het terrein om zelf een maaltijd te bereiden.
Begin je ochtend met een continentaal ontbijtbuffet dat wordt geserveerd in de open lounge.
Blijf verbonden en geniet van comfort tijdens stroomstoringen dankzij de eigen bron en omvormers van de accommodatie.
Je reist gemakkelijk van en naar Port Elizabeth Airport, dat op slechts 3 kilometer van het pension ligt.
Als je op een hogere verdieping verblijft, moet je je bagage via de trap naar boven brengen, aangezien er geen lift aanwezig is.
13 Newcon Road, Humerail, Port Elizabeth, 6000, Zuid-Afrika
Dicht bij Humerail Waterfront Centre
Je bereikt het Humerail Waterfront Shopping Centre, diverse restaurants en het strand binnen 5 minuten lopen.
13 Newcon Road, Humerail, Port Elizabeth, 6000, Zuid-Afrika
Ja, Sir Roys at the Sea heeft 2 zwembaden.
Nee, bij Sir Roys at the Sea zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Sir Roys at the Sea heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.
Je kunt bij Sir Roys at the Sea inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Sir Roys at the Sea bevindt zich op 13 Newcon Road, Humerail, 6000, Port Elizabeth, Zuid-Afrika.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.