
1 / 1
Dompel jezelf onder in de uitgestrekte en prachtig onderhouden tuin van het hotel, gevuld met oude olijfbomen, die een rustige en schilderachtige omgeving biedt.
Ontspan in het prachtige buitenzwembad, met een hydromassagehoek en omgeven door een serene olijfgaard met uitzicht op de bergen.
Verwen jezelf met verjongende massages die ter plaatse beschikbaar zijn, perfect om te ontspannen en je rust te vergroten tijdens je vakantie.
Geniet van het gemak dat je op slechts 5 minuten lopen van de oevers van het Gardameer bent, perfect voor zeilen, fietsen en windsurfen.
Houd de jongere gasten bezig met een speciale speeltuin, die een leuke en veilige plek biedt waar kinderen van kunnen genieten tijdens jullie verblijf.
Geniet van een heerlijk ontbijtbuffet met smakelijke huisgemaakte cakes en vers volkorenbrood, geserveerd in de ontbijtzaal of de tuin.
Dit hotel is een rustig toevluchtsoord, ideaal voor koppels en sightseers die op zoek zijn naar een vredige ontsnapping. Genesteld tussen de olijfgaarden en met gemakkelijke toegang tot het Gardameer, biedt de accommodatie een serene uitvalsbasis voor verkenning. Het meest opvallende kenmerk is het prachtige buitenzwembad met jacuzzi, perfect om te ontspannen. Gasten prijzen consequent het vriendelijke en behulpzame personeel en het heerlijke, overvloedige en gevarieerde ontbijt. Voor de beste ervaring kunt u overwegen een kamer met airconditioning of een ventilator aan te vragen voor warmere nachten.
Afstand tot Hotel San Carlo
Malcesine:2.5 km
Verona Villafranca Airport:43.4 km
Ja, Hotel San Carlo heeft 2 zwembaden.
Nee, bij Hotel San Carlo zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Hotel San Carlo heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Hotel San Carlo inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Hotel San Carlo bevindt zich op Via Navene Vecchia, 152, 37018, Malcesine, Italië.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.