


1 / 4
Ervaar een hotel dat is ontworpen met focus op functionele schoonheid, en dat een schone en opgeruimde omgeving biedt, ideaal voor minimalisten.
Profiteer van de uitstekende locatie van het hotel, direct tegenover JR Yokote Station, wat je gemakkelijk toegang geeft tot het openbaar vervoer.
Proef een ruime keuze bij het ontbijtbuffet, inclusief verschillende broodsoorten, traditionele Japanse gerechten en vers bereide kamameshi.
Ontspan in kamers met een duidelijke scheiding tussen de badkamer en het toilet, wat je comfort en privacy tijdens je verblijf verhoogt.
Gebruik het zakencentrum ter plaatse, uitgerust met essentiële voorzieningen voor gasten die tijdens hun verblijf moeten werken of zakelijke afspraken hebben.
Geniet van een warm welkom met gratis welkomstborrels en beschuit die je bij aankomst bij de receptie krijgt.
Maak gebruik van de handige wasfaciliteiten met automatische wasmiddeldispenser, perfect voor langere verblijven.
Ontdek een opvallende wijnkoeler in elke kamer, een stijlvolle manier om drankjes te koelen, al is het geen traditionele koelkast.
Dit nieuwe etablissement is een veelzijdig stadsknooppunt, ideaal voor zakenreizigers en sightseers die gemak en waarde zoeken. De accommodatie beschikt over een uitzonderlijke toegankelijkheid, direct gelegen tegenover JR Yokote Station, met het station en busstation op slechts drie minuten loopafstand. Een belangrijk kenmerk zijn de ruime badkamers met aparte douchecabines en grote badkuipen, die een ontspannende plek bieden na een dag reizen of werken. Gasten prijzen consequent het uitzonderlijke personeel en de service en het uitgebreide ontbijtbuffet, met een breed scala aan brood, gebak en heerlijke soepen. Voor een rustiger verblijf geven gasten mogelijk de voorkeur aan kamers die niet uitkijken op de lopende bouwwerkzaamheden in de omgeving.
013-0036, Japan, Yokote, 6-33 Ekimaecho, Yokote
Toplocatie bij station Yokote
Profiteer van de uitstekende locatie van het hotel, direct tegenover JR Yokote Station, wat je gemakkelijk toegang geeft tot het openbaar vervoer.
013-0036, Japan, Yokote, 6-33 Ekimaecho, Yokote
Nee, HOTEL NOSTAL YOKOTE heeft geen zwembad.
Nee, bij HOTEL NOSTAL YOKOTE zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, HOTEL NOSTAL YOKOTE heeft Parkeren voor gasten.
HOTEL NOSTAL YOKOTE bevindt zich op 6-33 Ekimaecho, Yokote, 013-0036, Yokote, Japan.
Het annuleringsbeleid van HOTEL NOSTAL YOKOTE varieert afhankelijk van het kamertype en de reserveringsvoorwaarden.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.