- Gratis wifi
- Parkeren
- Huisdieren toegestaan



1 / 27
Je hebt buiten de standaarduren toegang tot je kamer via het systeem met een sleutelkluisje op basis van een code.
Je bereikt de snelweg A5 binnen 2 kilometer, wat handig is voor je reizen in de regio.
De kamers bevinden zich op verschillende verdiepingen, waaronder de derde verdieping, en er is geen lift beschikbaar.
Je rijdt 18 kilometer naar het kasteel van Vaux-le-Vicomte of 28 kilometer om het kasteel van Fontainebleau te bezoeken.
De kamers zijn niet uitgerust met een waterkoker of extra verwarmingsapparatuur.
1 rue Claude Bernard, 77550, Moissy-Cramayel, Frankrijk
Dicht bij de A5
Je bereikt de snelweg A5 binnen 2 kilometer, wat handig is voor je reizen in de regio.
1 rue Claude Bernard, 77550, Moissy-Cramayel, Frankrijk
Nee, Hotel Motelia heeft geen zwembad.
Ja, Hotel Motelia hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Hotel Motelia heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Hotel Motelia inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Hotel Motelia bevindt zich op 1 rue Claude Bernard, 77550, Moissy-Cramayel, Frankrijk.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.