


1 / 3
Proef mediterrane gerechten en lokale specialiteiten uit Ticino in het restaurant van het hotel, La Rana Rossa.
Geniet van een aangenaam klimaat in elke kamer, die ook is voorzien van een koffiezetapparaat en in sommige gevallen een eigen balkon.
Inchecken kan van 17:00 tot 21:30 uur en uitchecken dient te gebeuren tussen 07:00 en 10:30 uur.
Bezoek de historische kastelen in de valleien van Bellinzona en Morobbia, op slechts 600 meter van het hotel.
Het restaurant van het hotel, La Rana Rossa, is elke zondag gesloten.
Afstand tot Hotel Morobbia
Camorino:0.5 km
Stadio Comunale:3.6 km
Cathedral Of Saint Lawrence:18.7 km
Milan-Malpensa International Airport:63.8 km
Nee, Hotel Morobbia heeft geen zwembad.
Ja, Hotel Morobbia hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Hotel Morobbia heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Hotel Morobbia inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Hotel Morobbia bevindt zich op Al Gagiurasc, 6528, Camorino, Zwitserland.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.