
1 / 1
Kom tot rust bij het uitnodigende buitenzwembad, perfect voor een verfrissende duik na een dag Kuta, Lombok verkennen.
Geniet van een centrale, maar rustige locatie in Kuta, Lombok, op slechts 5 minuten lopen van restaurants, winkels en essentiële diensten, en 400 meter van Kuta Beach.
Geniet van een heerlijk en uitgebreid ontbijt met meerdere keuzes, inclusief een volle fruitschaal, koffie en sap, geserveerd tot 14.00 uur.
Profiteer van de expertise van het personeel bij het regelen van diverse activiteiten zoals paardrijden, snorkelen, duiken, autoverhuur en luchthaventransfers.
Ervaar een echt huiselijke sfeer waar eigenaresse Marta en haar team er alles aan doen om jou een comfortabel en memorabel verblijf te bezorgen.
Afstand tot Martas Windows
Kuta:1.2 km
Tampah Beach:7.5 km
Ngurah Rai International Airport:123.4 km
Ja, Martas Windows heeft 2 zwembaden.
Nee, bij Martas Windows zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Martas Windows heeft Parkeren voor gasten.
Martas Windows bevindt zich op Jalan Raya Kuta, 83573, Kuta, Indonesië.
In de buurt van Martas Windows liggen de volgende populaire attracties: Kuta, Lombok International Airport.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.