
1 / 1
Geniet van authentieke Italiaanse gerechten in het restaurant van het hotel, met een gezellige open haard voor de winter en een ruim terras met prachtig uitzicht op de rivier voor de warmere maanden.
Je hebt directe toegang tot de Moldau via de eigen jachthaven van het hotel, ideaal voor het huren van boten, vissen en mooie riviercruises.
Beleef een bijzonder verblijf in kamers geïnspireerd op de nautische geschiedenis, of kies een woonboot voor een unieke rivierervaring, of een aparte villa voor grotere groepen.
Profiteer van een rustige natuurlijke omgeving op slechts 20 km van Praag, wat een balans biedt tussen ontspanning en gemakkelijke toegang tot de bezienswaardigheden van de hoofdstad.
Sleminska 13, Hradištko, 25209, Tsjechië
Dicht bij Praag en de natuur
Profiteer van een rustige natuurlijke omgeving op slechts 20 km van Praag, wat een balans biedt tussen ontspanning en gemakkelijke toegang tot de bezienswaardigheden van de hoofdstad.
Sleminska 13, Hradištko, 25209, Tsjechië
Nee, Mandat heeft geen zwembad.
Nee, bij Mandat zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Mandat heeft Parkeren voor gasten.
Mandat bevindt zich op Sleminska 13, 25209, Hradištko, Tsjechië.
In de buurt van Mandat liggen de volgende populaire attracties: Oude Stad, Luchthaven Praag-Ruzyně, Karelsbrug, Old Town Square, O2 Arena, Praha Hlavni Nadrazi, Vinohrady, National-Theatre.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.