- Gratis wifi



1 / 22
Je loopt vanaf deze centraal gelegen accommodatie zo naar lokale restaurants, het marktplein en het kasteel.
Ontspan in de tuin van de accommodatie, waar je een terras met meubilair vindt.
Er is geen parkeergelegenheid bij de accommodatie zelf, dus je kunt gebruikmaken van openbare parkeerplaatsen in de omgeving.
Ervaar de charme van dit pand uit 1905 met hoge plafonds en een klassieke inrichting.
Boek een kamer met een privébalkon om te genieten van een direct uitzicht op de Golf van Biskaje.
De accommodatie serveert geen ontbijt, maar het personeel geeft je graag tips voor eetgelegenheden in de buurt.
De kamers hebben dunne muren, waardoor geluid uit aangrenzende kamers en de gangen hoorbaar kan zijn.
Dit hotel, met zijn charmante, traditionele Spaanse sfeer, is een ideale keuze voor sightseers, koppels en soloreizigers die op zoek zijn naar een historische en cultureel rijke ervaring. De accommodatie beschikt over een uitzonderlijke locatie aan het water in het hart van San Vicente de la Barquera, met een schilderachtig uitzicht en gemakkelijke toegang tot lokale bezienswaardigheden. De kenmerkende centrale trap en ruime lounge bieden een comfortabele en elegante gemeenschappelijke ruimte, terwijl veilige fietsenstalling voorziet in de behoeften van actieve gasten. Gasten prijzen consequent de uitzonderlijke service van het vriendelijke en attente personeel, dat altijd klaarstaat om te helpen, en waarderen het gemak van talrijke nabijgelegen cafés en restaurants om te dineren. Voor een werkelijk uniek verblijf kunt u overwegen een van de individuele kamers aan te vragen voor een persoonlijke touch.
Av. Miramar, 1, 39540, San Vicente de la Barquera, Spanje
Av. Miramar, 1, 39540, San Vicente de la Barquera, Spanje
Nee, Hotel Luzon heeft geen zwembad.
Nee, bij Hotel Luzon zijn geen huisdieren toegestaan.
Nee, Hotel Luzon heeft geen parkeergelegenheid.
Hotel Luzon bevindt zich op Av. Miramar, 1, 39540, San Vicente de la Barquera, Spanje.
In de buurt van Hotel Luzon liggen de volgende populaire attracties: Picos de Europa National Park, Seve Ballesteros-Santander Airport, Oyambre, Parroquia de San Sebastián de Garabandal, Cué, El Sardinero, Meren van Covadonga, Kathedraal van Santander.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.