Dompel jezelf onder in een vredige omgeving direct aan de Saloum rivierdelta, met uitzicht op pittoreske mangroven, ideaal voor natuurliefhebbers.
Neem een verfrissende duik in een van de twee buitenzwembaden van het hotel, waaronder een hoofdzwembad met zonneterras en een apart dompelbad.
Ervaar de Saloum Delta met directe toegang tot de rivier om te vissen en georganiseerde boottochten door de mangroven.
Ontdek charmante, relaxte huisjes met traditionele rieten daken, klamboes, kluisjes en eigen badkamers, elk met uitzicht op de rivier en een terras met hangmat.
Proef traditionele, lokale en verse visgerechten in het restaurant van het hotel, bekend om zijn kwaliteit en royale porties.
Geniet van een speciale kinderruimte in het buitenzwembad en een speeltuin, wat zorgt voor vermaak voor de jongere gasten.
Afstand tot Hotel Les Cordons Bleus
Fatick:41.2 km
Blaise Diagne International Airport:78.6 km
Ja, Hotel Les Cordons Bleus heeft 2 zwembaden.
Ja, Hotel Les Cordons Bleus hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Hotel Les Cordons Bleus heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.
Je kunt bij Hotel Les Cordons Bleus inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Hotel Les Cordons Bleus bevindt zich op Ndangane Campement, 23400, Fatick, Senegal.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.