
1 / 1
De jachthaven van San José ligt direct buiten de accommodatie en is een uitstekend vertrekpunt voor duiken, sportvissen en boottochten langs de kust van Cabo de Gata.
Kom tot rust op je privéterras of balkon, waarbij veel accommodaties direct uitzicht bieden op de Alboránzee.
Houd er rekening mee dat de toegang tot het strand en de accommodatie via trappen of een helling verloopt.
Je loopt in slechts 200 meter vanaf de accommodatie naar het strand in San José de Níjar.
Neem je huisdieren gerust mee tijdens je verblijf in dit pension.
Bereid je eigen maaltijden in de studio's, die zijn voorzien van een kitchenette, koelkast en wasmachine.
Sommige gasten geven aan dat de keukenfaciliteiten in bepaalde units wel wat extra kookgerei en uitrusting kunnen gebruiken.
Afstand tot Las Olas
San José:0.5 km
Almeria Airport:25.5 km
Nee, Las Olas heeft geen zwembad.
Ja, Las Olas hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Las Olas heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Las Olas inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Las Olas bevindt zich op Las Olas, 39, 04118, San José, Spanje.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.