


1 / 39
Neem een duik in het zwembad op het dak, dat tot 22:00 uur geopend is en een panoramisch uitzicht over het eiland biedt.
Je wandelt in acht minuten naar de Ultramar-veerboot en de winkels en restaurants aan Miguel Hidalgo Avenue liggen op slechts één blok afstand.
Je hebt een sleutel nodig om de kamerdeuren zowel te openen als te sluiten.
Je loopt in twee blokken naar het zand van Playa Norte.
Maak gebruik van de wasmachine, droger en de complete keuken die is uitgerust met een koelkast, blender en broodrooster.
Je bereikt alle niveaus van het gebouw gemakkelijk met de aanwezige lift.
In de kamers kun je geluid ervaren van de aangrenzende basisschool en het verkeer op straat.
Er komt 's ochtends natuurlijk licht de kamer binnen omdat er geen verduisterende gordijnen aanwezig zijn.
Afstand tot La Poza
Isla Mujeres:0.1 km
Shipyard Puerto Isla Mujeres:2.6 km
Cancun International Airport:27.4 km
Ja, La Poza heeft 1 zwembad.
Nee, bij La Poza zijn geen huisdieren toegestaan.
Nee, La Poza heeft geen parkeergelegenheid.
La Poza bevindt zich op 14 Avenida Guerrero, 77400, Isla Mujeres, Mexico.
In de buurt van La Poza liggen de volgende populaire attracties: Zona Hotelera Cancún, Internationale luchthaven Cancún, Boulevard Kukulcan, Playa Caracol, Planet Hollywood Cancun, Playa Paraíso, Playa Norte, Dolphin Discovery.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.