Geniet van het pas gerenoveerde buitenzwembadcomplex, met vier zwembaden, waaronder een 25-meterbad, een duikbad met duikplanken van 1, 3 en 5 meter, en een microbad, seizoensgebonden geopend van 1 juni tot 31 augustus.
Geniet van maaltijden in het restaurant en de cafetaria op het terrein, bekend als 'Kabyssen', dat geopend is tijdens evenementen en ontbijtopties biedt.
Maak gebruik van het fitnesscentrum met moderne apparaten en krijg toegang tot diensten zoals massage, fysiotherapie en reflexologie voor een complete wellnesservaring.
Doe mee aan diverse activiteiten met toegang tot voetbalvelden, badmintonbanen en pickleballfaciliteiten, voor verschillende sportieve interesses.
Ontdek het populaire attractiepark BonBon-Land, ongeveer 14 km verderop, een handige gezinsvriendelijke attractie.
Afstand tot Herlufmagle Hallen
Næstved:9.7 km
Roskilde Airport:38.1 km
Ja, Herlufmagle Hallen heeft 2 zwembaden.
Nee, bij Herlufmagle Hallen zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Herlufmagle Hallen heeft Parkeren voor gasten.
Herlufmagle Hallen bevindt zich op Ravnstrupvej 1, 4160, Næstved, Denemarken.
In de buurt van Herlufmagle Hallen liggen de volgende populaire attracties: Roskilde Domkirke, Stillinge Strand, Roskilde Festival, Hundige.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.