
1 / 1
Kom na een dag vol buitenactiviteiten tot rust in de sauna of maak een wandeling door de tuin van de accommodatie.
Bereid je eigen maaltijden in je privéverblijf, voorzien van een kitchenette, koelkast, magnetron en kookplaat.
Inchecken is mogelijk vanaf 13:00 uur en uitchecken dient voor 10:00 uur te gebeuren.
Begin je dag met een selectie verse deegwaren, warme gerechten en regionale producten die ter plaatse worden geserveerd.
Maak gebruik van de beveiligde fietsenrekken, de droogruimte voor je uitrusting en de basisreparatiesets die voor fietsers beschikbaar zijn.
De accommodatie heeft geen eigen restaurant, maar biedt wel een ontbijtservice en een broodbezorgservice aan.
Afstand tot Haus Hubertus
Mals:3 km
Benedictine Convent Of Saint John:10.8 km
Bergamo Orio Al Serio Airport:132.1 km
Ja, Haus Hubertus heeft 2 zwembaden.
Ja, Haus Hubertus hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Haus Hubertus heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.
Haus Hubertus bevindt zich op Burgeis 187, 39024, Mals, Italië.
In de buurt van Haus Hubertus liggen de volgende populaire attracties: Ski & Snowboardschule, Skigebiet Sölden, Silvretta-Arena Ischgl - Samnaun, Serfaus-Fiss-Ladis, Lago di Resia, Passo dello Stelvio, Kuhstall, Nauders Bergkastel.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.