- Gratis wifi
- Parkeren
- Huisdieren toegestaan
Geniet vanaf het buitenterras van het hotel van het uitzicht op de bergen en de stad.
Wandel vanaf de accommodatie zo de smalle straatjes en lokale markten van de omliggende wijk Fes El Jdid in.
De hoofdingang van het hotel is na bepaalde uren gesloten, dus stem je aankomsttijd even af met het personeel.
Parkeer je auto gemakkelijk bij het hotel tijdens je verblijf in Fès.
Maak op elk gewenst moment gebruik van de receptie voor hulp of als je laat in de avond aankomt.
Vanaf deze centrale locatie ben je in slechts 250 meter bij het Koninklijk Paleis van Fes.
De meeste kamers beschikken over gedeelde badkamerfaciliteiten in plaats van een eigen badkamer.
9 Derb Jamae fes jdide, Fès, 30040, Marokko
Ontdek het historische Fes El Jdid
Wandel vanaf de accommodatie zo de smalle straatjes en lokale markten van de omliggende wijk Fes El Jdid in.
9 Derb Jamae fes jdide, Fès, 30040, Marokko
Nee, Hôtel Glacier heeft geen zwembad.
Ja, Hôtel Glacier hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Hôtel Glacier heeft Parkeren voor gasten.
Hôtel Glacier bevindt zich op 9 Derb Jamae fes jdide, 30040, Fès, Marokko.
In de buurt van Hôtel Glacier liggen de volgende populaire attracties: Fes–Saïss Airport, Medina, Bab Boujloud, Fes Railway Station, Grande Rue de Fes Jdid, Le Mellah.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.