
1 / 1
Proef heerlijke maaltijden en cocktails in het restaurant van het hotel, dat geschikt is voor gezinnen voor zowel diner als drankjes.
Ontspan en verjong in de sauna van het pension, perfect voor ontspanning na een dag vol ontdekkingen.
Je bereikt Punta Beach binnen 500 meter, wat je nog een handige optie biedt om van de Adriatische kustlijn te genieten.
Ontdek een charmant pension met een eigen ingang, dat je een persoonlijke en afgezonderde ervaring biedt in Pakoštane.
Afstand tot Guest House Adriatica by Pinch
Pakoštane:0.3 km
Museum Of Wooden Shipbuilding In Bettina:12.1 km
Zadar Airport:25.4 km
Nee, Guest House Adriatica by Pinch heeft geen zwembad.
Ja, Guest House Adriatica by Pinch hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Guest House Adriatica by Pinch heeft Parkeren voor gasten.
Guest House Adriatica by Pinch bevindt zich op Evgenija Kvaternika 4 Ante Starcevica 36, 23211, Pakoštane, Kroatië.
In de buurt van Guest House Adriatica by Pinch liggen de volgende populaire attracties: Nacionalni park Krka, Zadar Airport, Vodice, Kolovare, Zadar, Porto di Zadar, Borik, Croatia.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.