- Gratis wifi
- Parkeren
- Huisdieren toegestaan



1 / 4
Je verblijft hier praktisch en voordelig, met alle essentiële voorzieningen zonder in te leveren op kwaliteit in de omgeving van Savigny-sur-Orge.
Je reist gemakkelijk naar Parijs in ongeveer 40 minuten met het openbaar vervoer en hebt een goede verbinding met het RER-treinstation Épinay-sur-Orge.
Begin je dag goed met een ontbijtbuffet, elke ochtend beschikbaar tegen een toeslag.
Ontdek de unieke kamerindelingen met stapelbedden, een leuke en efficiënte slaapplek.
Route de Corbeil, 91600, Savigny-sur-Orge, Frankrijk
Dichtbij openbaar vervoer
Je reist gemakkelijk naar Parijs in ongeveer 40 minuten met het openbaar vervoer en hebt een goede verbinding met het RER-treinstation Épinay-sur-Orge.
Route de Corbeil, 91600, Savigny-sur-Orge, Frankrijk
Nee, Hotel First Eco Savigny Villemoisson Centre Commercial Carrefour heeft geen zwembad.
Ja, Hotel First Eco Savigny Villemoisson Centre Commercial Carrefour hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Hotel First Eco Savigny Villemoisson Centre Commercial Carrefour heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Hotel First Eco Savigny Villemoisson Centre Commercial Carrefour inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Hotel First Eco Savigny Villemoisson Centre Commercial Carrefour bevindt zich op Route de Corbeil, 91600, Savigny-sur-Orge, Frankrijk.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.