- Zwembad
- Parkeren
- Airconditioning



1 / 31
Ontspan in comfortabele accommodaties met airconditioning, een tv en een eigen terras, waarbij veel kamers een prachtig uitzicht op de oceaan bieden.
Ervaar een levendige sfeer in de strandclub, met een verfrissend zwembad, cocktailbar, muziek en comfortabele ligstoelen.
Proef creatieve en traditionele gerechten, gespecialiseerd in exquise paella's en andere gerechten van het menu, in een recent geopende eetgelegenheid.
Geniet van een gastvrije omgeving die geschikt is voor gezinnen, met voorzieningen die zowel volwassenen als kinderen aanspreken voor een ontspannen verblijf.
Ontdek een toplocatie direct aan het strand van Mojácar, met directe toegang tot het zand en de zee, en op slechts twee minuten lopen van de belangrijkste bars en uitgaansgelegenheden.
Dit hotel is een levendige strandbestemming, ideaal voor gezinnen en sightseers die op zoek zijn naar een bruisende Spaanse vakantie. De ongeëvenaarde ligging direct aan het strand in Mojacar Playa betekent dat gasten op een steenworp afstand van het zand zijn en van prachtige uitzichten kunnen genieten. Het ruime zwembadgedeelte, compleet met een aquapark en glijbanen, is een grote trekpleister voor alle leeftijden. Gasten prijzen consequent het attente bedienend personeel en het heerlijke paella-menu in het restaurant. Voor de beste ervaring kunt u overwegen een kamer met airconditioning en uitzicht op zee aan te vragen om optimaal te genieten van de mediterrane sfeer.
Avenida del Mediterráneo, 275, 04638, Mojácar, Spanje
Levendige locatie aan het strand
Ontdek een toplocatie direct aan het strand van Mojácar, met directe toegang tot het zand en de zee, en op slechts twee minuten lopen van de belangrijkste bars en uitgaansgelegenheden.
Avenida del Mediterráneo, 275, 04638, Mojácar, Spanje
Ja, El Flamenco heeft 2 zwembaden.
Nee, bij El Flamenco zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, El Flamenco heeft Parkeren voor gasten.
El Flamenco bevindt zich op Avenida del Mediterráneo, 275, 04638, Mojácar, Spanje.
In de buurt van El Flamenco liggen de volgende populaire attracties: San Juan de los Terreros, Playa de Las Marinas, Calabardina, El Cantal, Playa de vista de los Ángeles, Las Negras, Andalucía Day, Parque Natural de Cabo Cope.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.