
1 / 1
Ontdek een hotel dat ideaal gelegen is aan een met bomen omzoomde laan langs de pittoreske rivier La Cañada, met een schilderachtig uitzicht en gemakkelijke toegang tot de stad.
Kom tot rust bij het verfrissende buitenzwembad, perfect om te ontspannen en te genieten van de zon van Cordoba op het uitnodigende zonneterras.
Geniet van heerlijke gerechten in het verfijnde restaurant van het hotel, met een mezzanine pianobar voor een elegante eetervaring.
Verjong je zintuigen met toegang tot een fitnessruimte en een sauna, die een perfecte ontsnapping bieden voor ontspanning en welzijn.
Ervaar een hotel gehuisvest in een opvallend bakstenen gebouw, dat de traditionele architectuurstijl van Cordoba uit de jaren 80 weerspiegelt en een unieke charme biedt.
Organiseer succesvolle bijeenkomsten in de goed georganiseerde evenementenruimtes van het hotel, inclusief ruime en comfortabele vergaderzalen.
Ontdek de rijke geschiedenis van Cordoba met het Teatro del Libertador General San Martín op slechts 7 minuten lopen en de kathedraal binnen 0,5 mijl.
Verwen jezelf met verbeterde suites met kenmerkende loft-slaapkamers, die een unieke en ruime accommodatie-optie bieden.
Dit hotel is een veelzijdig stadshotel dat zowel zakenreizigers als sightseers bedient en een rustige, maar toch boeiende sfeer biedt. Het heeft een uitstekende locatie in het hart van de stad, met gemakkelijke toegang tot bezienswaardigheden en levendige culturele gebieden. De goed aangeschreven conferentiezalen en evenementenruimtes zijn een belangrijk pluspunt, bekend om hun comfort en ruimtelijkheid, waardoor het hotel ideaal is voor diverse bijeenkomsten. Gasten prijzen consequent de uitzonderlijke service en warme gastvrijheid van het personeel, en het restaurant wordt vaak genoemd vanwege de uitstekende, betaalbare en overvloedige gerechten. Voor een rustiger verblijf kunnen gasten de voorkeur geven aan een kamer met uitzicht op de tuin.
Afstand tot Hotel de la Cañada
Córdoba:2.1 km
Rosario International Airport:361.4 km
Ja, Hotel de la Cañada heeft 2 zwembaden.
Nee, bij Hotel de la Cañada zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Hotel de la Cañada heeft Parkeren voor gasten.
Hotel de la Cañada bevindt zich op Av. Marcelo T. de Alvear 580, X5000, Córdoba, Argentinië.
In de buurt van Hotel de la Cañada liggen de volgende populaire attracties: Aeronautical engineer Ambrosio LV Taravella International Airport.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.