


1 / 75
Neem een verfrissende duik in het seizoensgebonden verwarmde buitenzwembad, beschikbaar van juni tot half september, omgeven door een vredige tuinoase.
Kom helemaal tot rust in het rustgevende bubbelbad, geschikt voor 5 tot 6 personen, of verjong in de sauna, beschikbaar van mei tot eind september.
Dompel jezelf onder in een prachtig gerenoveerd 18e-eeuws Cognac-huis, dat historische charme combineert met moderne elegantie en een rustige sfeer.
Organiseer gedenkwaardige evenementen of bruiloften in een prachtig aangepast kasteelachtig gebouw uit 1890, met veelzijdige ruimtes voor privé- of professionele bijeenkomsten.
Ervaar gemakkelijke toegang tot het stadscentrum van Cognac, op 8 minuten lopen van Maison Rémy Martin en op 2 minuten lopen van het treinstation van Cognac.
Profiteer van oplaadpunten voor elektrische voertuigen op het terrein, met verschillende stroomopties voor een zorgeloos verblijf.
Ontdek individueel ingerichte suites, sommige met zichtbare stenen muren, slaapbanken en spabaden, die veel ruimte en comfort bieden.
Verken de uitgestrekte en zorgvuldig onderhouden tuin, die een serene groene oase biedt met stenen tafels en een overdekte kloostergang.
Afstand tot Château Pellisson
Cognac:0.9 km
Ja, Château Pellisson heeft 2 zwembaden.
Nee, bij Château Pellisson zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Château Pellisson heeft Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.
Château Pellisson bevindt zich op 109 Boulevard de Paris, 16100, Cognac, Frankrijk.
In de buurt van Château Pellisson liggen de volgende populaire attracties: Plan d' Eau de La Grande Prairie, Angoulême – Cognac International Airport, Les Antilles de Jonzac, Parc de loisirs de Frégeneuil, Circuit des Remparts, Centre National de la Bande Dessinée et de l'Image.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.