- Airconditioning
- Restaurant
- Hotelbar

1 / 1
Je kunt dagelijks tussen 07:30 en 23:00 uur in het restaurant van het hotel terecht voor gerechten uit de nationale en internationale keuken.
Je krijgt toegang tot je kamer via het slimme systeem met magneetkaarten dat op alle deuren is geïnstalleerd.
Houd er rekening mee dat de wifi-verbinding tijdens je verblijf soms onstabiel kan zijn en automatisch kan verbreken.
Kom tot rust in kamers die zijn voorzien van individuele airconditioning, een eigen badkamer en kabeltelevisie.
Je loopt zo de straat over om vanaf het hotel direct het openbare strand van Puerto Viejo op te gaan.
Het hotel beschikt over een beperkt aantal parkeerplaatsen; er is ruimte voor maximaal drie voertuigen tegelijk.
De kamers zijn aan de kleine kant, wat van invloed kan zijn op het comfort bij een langer verblijf of voor grotere reisgezelschappen.
Dit hotel is een handige en gastvrije uitvalsbasis voor zakenreizigers en sightseers die op zoek zijn naar een naadloze toegang tot de luchthaven en een comfortabel verblijf. De strategische ligging nabij de luchthaven Maiquetía, aangevuld met een gratis en stipte pendeldienst naar de luchthaven, maakt het ideaal voor mensen met aansluitende vluchten of vroege vertrekken. Het restaurant van het hotel krijgt steevast veel lof voor zijn heerlijke en gevarieerde gerechten, met royale porties. Gasten benadrukken consequent de attente en vriendelijke aard van het personeel, met name het receptieteam, dat wordt geprezen om zijn professionaliteit en behulpzaamheid. Voor een rustigere ervaring kunnen gasten overwegen een kamer te vragen die niet aan mogelijk extern lawaai grenst.
Urb Puerto Viejo, 2da Calle, Maiquetia, 1162, Venezuela
Directe toegang tot het strand bij Puerto Viejo
Je loopt zo de straat over om vanaf het hotel direct het openbare strand van Puerto Viejo op te gaan.
Urb Puerto Viejo, 2da Calle, Maiquetia, 1162, Venezuela
Nee, Hotel Catimar heeft geen zwembad.
Nee, bij Hotel Catimar zijn geen huisdieren toegestaan.
Nee, Hotel Catimar heeft geen parkeergelegenheid.
Hotel Catimar bevindt zich op Urb Puerto Viejo, 2da Calle, 1162, Maiquetia, Venezuela.
Het annuleringsbeleid van Hotel Catimar varieert afhankelijk van het kamertype en de reserveringsvoorwaarden.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.