- Gratis wifi
- Zwembad
- Parkeren



1 / 42
Kom tot rust op het dakterras en geniet van het uitzicht op de nabijgelegen kerk en de omliggende architectuur van de stad.
Je loopt in slechts één minuut naar de San Servacio-kerk en het centrale plein vanaf deze accommodatie in het centrum.
Het binnenzwembad bevindt zich direct in de lobby, wat betekent dat je hier minder privacy hebt tijdens het zwemmen.
Je kunt bij het personeel van de 24-uurs receptie terecht voor hulp bij het plannen van excursies en het regelen van lokaal vervoer.
Je bereikt de kunstcollectie van Casa de los Venados binnen twee minuten lopen vanaf de ingang van het hotel.
Je moet een sleutel ophalen bij de receptie om toegang te krijgen tot de parkeergarage die twee blokken verderop ligt.
De sterkte van het internetsignaal verschilt per kamer; sommige gasten geven aan dat de verbinding bij de receptie beter is.
Calle 43 entre 42 y 40 # 202, 97780, Valladolid, Mexico
Centrale locatie nabij San Servacio
Je loopt in slechts één minuut naar de San Servacio-kerk en het centrale plein vanaf deze accommodatie in het centrum.
Calle 43 entre 42 y 40 # 202, 97780, Valladolid, Mexico
Ja, Hotel Catedral Valladolid heeft 1 zwembad.
Nee, bij Hotel Catedral Valladolid zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Hotel Catedral Valladolid heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Hotel Catedral Valladolid inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Hotel Catedral Valladolid bevindt zich op Calle 43 entre 42 y 40 # 202, 97780, Valladolid, Mexico.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.